Кутові душові кабіни у Харкові

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 41757 грн.

Від 43172 грн.

Від 17710 грн.

 Кутові душові кабіни у Харкові

Кутова конструкція кабіни для душу зручна та допомагає економити місце. Така кабіна може бути дуже компактною, що допоможе розмістити у тісній ванні більше предметів меблів та техніки, таких як тумба для зберігання побутової хімії або пральна машина. Але за бажання можна встановити в душ кабіну більших габаритів. Якщо ви хочете купити таку кабіну в Україні, її можна виготовити на замовлення, скориставшись послугами нашого інтернет магазину виробів зі скла.

Широкий асортимент душових кабін кутових

Така кабіна складається з 2 або 3 скляних полотен (одне з них – з дверима) та розміщується в кутку приміщення. Стіни кута при цьому також служать стінками кабіни, тому для такої конструкції важлива хороша якість гідроізоляції стінових поверхонь (а також підлоги). Для герметизації застосовуються силіконові ущільнення і спеціальний клей.

Кабіни для душу можуть мати різноманітний дизайн. Крім стандартного прозорого скла з його природним відтінком, можливі такі варіанти:

  • Тонування в будь-який колір. Кольорове скло може мати різні відтінки – від стриманого благородного графітового до соковитих та яскравих. Це розширює можливість використання скла в інтер'єрі приміщення.

  • Матування. Матове скло створює інтимну атмосферу, і через нього не можна в деталях розглянути тіло людини, яка пішла в душ. Тому це добрий вибір для великих сімей, де є проблема неможливості одночасного користування ванною кімнатою декількома людьми. Також за допомогою матування можна створити візерунок на поверхні.

  • Фотодрук з малюнком бажаного виду та сюжету. Цей прийом дозволяє оформляти кабіни різними складними, хитромудрими малюнками.

Зазвичай кутові кабіни мають двері, що займають від 0,5 до 0,8 ширини скляного полотна. Це зручна в користуванні та проста у монтажі конструкція. Але можна зустріти і варіанти з розсувними дверима, влаштованими за типом шафи-купе. Вона хороша тим, що не забирає корисний простір з жодної зі сторін (як у відкритому стані, так і в закритому). Тому це слушний варіант для тісної ванної.

Форма у кабіни найчастіше чотирикутна (квадрат або прямокутник). Трапляються і п'ятикутні варіанти, схожі на квадрат зі зрізаним невеликим сектором. Також можна зробити кабіну з радіусними розсувними дверима у формі чверті кола.

Слід знати, що у нижніх напрямних розсувних дверей частіше накопичується бруд, тому їх слід регулярно мити м'якою ганчіркою. Також слід приділяти увагу стикам конструкції. В цілому ж, скло - простий у догляді матеріал, що добре переносить підвищену температуру і вологість і пристосований для мікроклімату ванною.

Найкраща ціна на кутову душову кабіну у Харкові

Магазин СклоДизайн реалізує виготовлення та встановлення різноманітних виробів зі скла на замовлення. У нас ви можете купити кабіну виду, що сподобався. Ціни, дані в інтернет-магазині в описах моделей, діють для виконання мініатюрних габаритів зі скла звичайного типу (прозорого, із зеленим відтінком). Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштуватиме бажане вами виконання, ви можете зв'язатися з нами та замовити розрахунок. Вкажіть, чи потрібні вам послуги з монтажу, і відзначте бажані параметри моделі: тип стекол, габарити (у тому числі ширину вхідної групи), колір фурнітурних деталей.

Виготовлення кабін на замовлення дозволяє враховувати індивідуальні побажання щодо розміру, дизайну та інших особливостей конструкції. Завдяки цьому кабіна добре виглядатиме в інтер'єрі і радуватиме зручністю експлуатації.