Кутові душові кабіни в Одесі

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 41757 грн.

Від 43172 грн.

Від 17710 грн.

 Кутові душові кабіни в Одесі

Кутова кабіна – проста та компактна конструкція для організації місця для водних процедур. Вона допоможе заощадити місце в приміщенні, тому що розміщується в кутку кімнати. При цьому дві із стінок кабіни формуються стінами приміщення, перпендикулярними один одному, тому при виборі кутової кабіни важливо забезпечити хорошу якість гідроізоляції стін. Така кабіна обійдеться недорого, тому що кількість скляних полотен та фурнітурних деталей у неї менше, ніж у інших видів. Придбати таку конструкцію для душу можна через інтернет-магазин СклоДизайн.

Широкий асортимент душових кабін кутових

Конструкція такої кабіни для душу включає набір панелей зі скла, що формують її стінки, а також двері, деталі кріплення і профілі, ручку. Пристрій наших моделей припускає, що лійка душа розміщується на одній з двох стін, що формують кут кімнати. Це зручне розташування: лійка завжди буде під рукою і до неї легко буде дотягнутися. Єдине – проблематично організуватиме верхній душ.

Більшість таких кабін мають двері, що фіксуються на петлі. Це дуже простий у використанні та установці механізм. Але важливо, щоб спереду було вільне місце мінімум завширшки стулки, щоб вона могла розміститися там у відкритому вигляді. Стул може займати більшу частину довжини боку або лише невеликий сегмент, близько половини. Головне, щоб до кабінки було легко заходити. Замовляючи модель, що вас зацікавила, подумайте над відповідним для себе розміром вхідної групи.

Але можна зустріти такі кабіни з розсувними дверима. Вони хороші тим, що не вимагають додаткового місця ні всередині кабіни, ні зовні її. Тому вони хороші за умов гострого дефіциту місця. Вони складаються з одного або декількох полотен скла, що рухаються по поперечним напрямним. Монтувати такі двері складніше: для них потрібна велика кількість металевих деталей.

Зовнішній дизайн кабінки також може бути різним. Вона може мати природний колір скляної поверхні або тонуватися у яскравий, темний або теплий відтінок. Тонування дозволяє виготовляти кабіни, що підходять будь-якому стилю інтер'єру. Крім того, кабіни можуть виготовлятися з діамантового скла. Воно дуже прозоре, не має зеленого підтону, властивого «звичайному» склу. Це з малим вмістом залізистих солей у складі. Також кабіна може матуватися (наприклад, із застосуванням піскоструминної техніки). Це добре тим, що, коли один із мешканців пішов у душ, його тіло не буде доступним для сторонніх поглядів, тому у ванну кімнату може заходити хтось ще.

Найкраща ціна на кутову душову кабіну в Одесі.

Якщо ви хочете поставити в душ таку кабіну, ви можете купити її на замовлення у нас в інтернет магазині. Ми виготовляємо різні види огорож зі скла і доставляємо їх по всій Україні. У комплекті постачаються металопрофілі, ручки, петлі та інші деталі, необхідні для якісного монтажу кабіни.

Виготовлення на замовлення дозволяє вам самостійно підібрати модель та вибрати ключові характеристики: габарити, оформлення скляних полотен та фурнітурних деталей. У комплектації ми поставляємо всі необхідні деталі, необхідні для монтажу кабіни своїми руками: металопрофілі, ручки, петлі, силіконові герметизуючі прокладки, спеціальний клей та інші пристрої, передбачені конструкцією конкретної кабіни. За бажанням ви можете встановити її самі або скористатися послугами наших майстрів.