Кутові душові кабіни у Києві

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 41757 грн.

Від 43172 грн.

Від 17710 грн.

  Кутові душові кабіни у Києві

Кутові кабіни в душ відрізняються компактністю і допомагають раціональніше використовувати простір ванної кімнати. Поставивши таку кабінку в кутку приміщення, ви можете не турбуватися, що у малогабаритній ванній не вистачить місця для облаштування душу. Конструкція має невелику кількість скляних полотен, так що коштуватиме вона недорого. Дві стіни, що утворюють кут ванної, виступають також стінками кабіни, а скляних полотнищ може бути два або три. З огляду на таку будову вам потрібно забезпечити хорошу якість гідроізоляції стін, якщо ви хочете використовувати кутову кабіну. Якщо ви вирішили поставити в душ кабіну такого виду, її можна зробити на замовлення в інтернет магазині СклоДизайн.

Широкий асортимент душових кабін кутових

Форма таких кабін проста: вони складаються з двох або трьох скляних полотнищ (при цьому кабіна вийде чотири- або п'ятикутна). Дві стінки, що залишилися, формуються стіновими поверхнями, що складають кут кімнати. Двері зазвичай бувають орними; у цьому випадку вона виконується як фрагмент однієї зі скляних стінок (може становити половину її довжини чи більший відсоток). Такі двері прості і зручні для монтажу та обігу. Двері можуть бути і розсувними: вони монтуються дещо складніше, зате не забирають місце ні спереду, ні ззаду.

Кабіни для душу можуть мати піддон або обходитися без нього. У разі важливо грамотно облаштувати трап для зливу води. У першому ж глибину піддону підбирають, звіряючись із рівнем підлоги, щоб не довелося піднімати його загальну площину. Підлогу облицьовують шорсткою негладкою керамікою, щоб не виникало ризику послизнутися на гладкій мокрій поверхні. Кабіна з піддоном може встановлюватися прямо на підлогу або заздалегідь відлитий борт з бетону.

Розрізняються кабіни між собою та зовнішнім дизайном. Фурнітура може мати різні кольори. Наші кабіни виготовляються з такими варіантами фурнітурних деталей: матові, поліровані та пофарбовані в чорний колір водостійкою фарбою. Самі деталі при цьому виготовляються із нержавіючої сталі.

Самі скляні панелі можуть зберігати колір, властивий склу, або тонуватися в будь-який відтінок за бажанням замовника. Такі варіанти оформлення дають змогу створювати зі скла кабіни під різні інтер'єри. Полотна можуть і піддаватися матуванню: тіло людини через них буде невидимим, що створює атмосферу приватності та допоможе розслабитись при прийнятті водних процедур.

Найкраща ціна на кутову душову кабіну в Києві

Якщо ви захотіли купити для душу кабіну такого типу, її можна зробити на замовлення та придбати через наш інтернет магазин. Ми надсилаємо наші товари по всій Україні. У комплекті поставляються всі пристрої, необхідні для самостійного монтажу кабіни: герметизуючі ущільнювачі та клей, металеві профілі, петлі, ручки та інші деталі. Ви можете зробити облаштування душового куточка самостійно або обрати послуги співробітників нашої компанії. При заявці вкажіть, чи потрібні монтажні роботи.

Ми виготовляємо конструкції зі скла різних типів на замовлення. Серед них є й різні конструкції для душу, у тому числі кабіни усіляких форм – кутові або для встановлення вздовж однієї зі стін. Перед покупкою визначтеся з потрібними габаритами конструкції, зокрема шириною вхідної групи: вона повинна бути зручною для членів сім'ї. Дізнатися ціну кабіни бажаного вами типу можна за допомогою замовлення розрахунку. Те, скільки коштуватиме кабіна зі скла, залежить від її розмірів, обробки скляних полотнищ (тонування, матування і т.д.), а також того, чи потрібний вам монтаж.