Душові огорожі зі скла у Львові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові огорожі зі скла у Львові

Огородження в душову зі скла відрізняються привабливим виглядом, практичністю та довговічністю. Матеріал добре переносить вологість, високу температуру і загалом середовищні умови, характерні для ванної, не піддаючись обсімененню паразитами, деформації та іншим видам псування. Якщо ви перебуваєте в Україні та плануєте поставити в душ кабіну, перегородку або інший варіант огорожі, її можна підібрати в інтернет-магазині. Ми виготовляємо на замовлення різні огорожі зі скла (у тому числі для монтажу у душову).

Широкий асортимент душових огорож зі скла

Огородження в душову бувають різними за формою, влаштуванням, розмірами. Скло може тонуватися в той чи інший колір, і тоді конструкція відіграватиме в інтер'єрі роль акценту. Підбираючи собі огорожу для душу, необхідно враховувати умови у приміщенні: стан ремонту, взаємне розташування предметів техніки та меблів, загальні розміри ванної кімнати, наявність у ній ніш чи інших незадіяних зон. Якщо ви хочете поставити перегородку або кабінку, що передбачають, що вода активно потраплятиме на одну зі стін (тобто число скляних сторін менше чотирьох), важливо забезпечити хорошу якість гідроізоляції поверхонь у приміщенні (стін та підлоги).

Серед основних типів огорож для душу можна назвати:

  • Душові кабіни, що випускаються в широкому асортименті конфігурацій: з повним заскленням (4 стінки) і з неповним, з піддоном і без, з розсувними або розстібними дверима. Переважна модель дверей залежить від того, наскільки приміщення заставлено меблями та іншими предметами. Якщо попереду немає місця, достатнього для приміщення полотна у відкритому вигляді, краще віддати перевагу розсувному варіанту. Форма біля кабінок теж буває різною – від звичних прямокутників до моделей з радіусним сегментом, трапецієподібних, п'ятикутних.

  • Двері, призначені для облаштування ніші для прийняття ніші. Вони бувають розсувними та розстібними (одно- та двостулковими).

  • Перегородки із однієї або двох скляних панелей. Їх різновид - шторки, що розміщуються на край ванної (поблизу від душової лієчки) і прикріплюються до стіни спеціальними петлями.

Вибираючи огорожу, важливо визначитися і з її розмірами. Вони повинні бути достатніми для того, щоб будь-який із членів сім'ї відвідував душову з комфортом, а підлога та поверхні залишалися захищеними від води та бруду. По висоті всі наші скляні огорожі мають однаковий діапазон габаритів – від 180 до 220 см (виняток – шторки: від 90 до 180 см). У плані ширини скляних полотен різні моделі відрізняються. До кожного огорожі межі всіх розмірів вказуються в описі.

Найкраща ціна на душові огорожі зі скла у Львові

Зробити загороду, що недорого зацікавила вас, можна, звернувшись в інтернет магазин СклоДизайн. Ми готові виготовити на замовлення огорожу відповідно до ваших побажань. Щоб дізнатися про вартість моделі бажаного виду, оформіть розрахунок за допомогою кнопки на її сторінці. Вкажіть розмірні параметри, колір та інші характеристики, які є важливими.

Ми не тільки виготовляємо огорожі на замовлення, але й виконуємо роботи з їх встановлення. Ви можете вибрати цю опцію або зупинитись на монтажі своїми руками.