Душові огорожі зі скла в Одесі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові огорожі зі скла в Одесі

Огородження для душу не тільки дозволяють облаштувати місце прийому гігієнічних процедур, але й захищають навколишній простір від попадання бруду, мила та води, завдяки чому його легше підтримувати в чистоті. Типи огорож дуже різноманітні - від просторих кабін до невеликих панелей, що монтуються на ванну. Конкретну конструкцію вибирають залежно від умов, що є у приміщенні (вже встановлена сантехніка, габарити, комунікації). Якщо ви хочете поставити в душ кабіну або іншу огорожу, її можна вибрати у нас в інтернет-магазині та зробити на замовлення. Ви зможете вибрати габарити, відтінок скла та інші параметри.

Широкий асортимент душових огорож зі скла

Скло – надійний та довговічний матеріал для виготовлення огорож. Воно не боїться умов експлуатації, притаманних санвузла: високої вологості, стрибків температур (у тому числі при контрастному душі), постійної дії води. Воно не пліснявіє, не покривається колоніями паразитів, не змінює форму через вологу або температуру. Також поверхні легко чистяться та миються. Вироби зі скла можуть мати різний дизайн: полотнища можна тонувати, матувати, наносити зображення різними методами. Вони добре підходять сучасним інтер'єрним стилям.

По конструкції огорожі зі скла також різняться. Ось найчастіше зустрічаються категорії:

  • Душові кабіни, що формують обмежений із чотирьох сторін кут для водних процедур. Іноді одна або дві сторони задаються стінами, інші межі – скляними полотнами. Скло також може формувати межі з усіх боків. Двері біля кабіни можуть бути розстібними або розсувними. Форма кабін може бути дуже різною – від компактних квадратних моделей до просторих споруд незвичайного вигляду (наприклад, трапецієподібного).

  • Перегородки, що обмежують простір спереду або з обох сусідніх сторін. Це бюджетний варіант, тому що стекол виходить менше, але стіни мають бути якісно гідроізольовані.

  • Шторки, що розміщуються на борт ванни і фіксуються до стіни петлями. Такі вироби підійдуть для тих, хто вже має ванну. Шторку розташовують з того боку, де встановлена душова лійка.

  • Двері для ніші, що перетворюють її на душову кабіну. Вони також можуть бути розстібними або розсувними. Якщо ніша досить широка, в ній не можна встановлювати одностулкові двері, щоб не перевантажувати петлі. Краще підійде конструкція, що розсувається, або двері з двома стулками.

При виборі огорожі враховуються особливості, притаманні приміщення: ремонт, придбана сантехніка, розміщення об'єктів. Важливо пам'ятати, що огорожі, що задіють одну (або більше) зі стін кімнати як стіну кабіни, вимагають відмінної якості гідроізоляції стін, адже вони регулярно піддаються впливу потоків води.

Найкраща ціна на душові огородження зі скла в Одесі.

В інтернет магазині СклоДизайн представлений широкий вибір конструкцій зі скла для виготовлення на замовлення. Якщо ви проживаєте в Україні, ми можемо недорого зробити вам конструкцію і доставити її в повній комплектації (разом з фурнітурою, ущільнювачами для герметичності і т.д.). Установка може бути проведена вами власноруч або нашими майстрами.

Виготовлення огорожі на замовлення потребує точного знання розмірів. При їх підборі відштовхуйтеся від статури найбільшого мешканця в будинку. Огорожа повинна забезпечувати комфортний похід у душ для всіх та оберігати зовнішній простір від води та забруднень, а для цього він повинен мати достатні розміри