Душові огорожі зі скла в Києві

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові огорожі зі скла в Києві

Огородження для душу оберігають сусідні об'єкти від попадання бруду та мильної води, а також виконують функцію, що зонує. Конструкції огорож дуже різноманітні: від простих перегородок до кабін, забезпечених автоматикою і поруч додаткових опцій. Скло дуже підходить для виготовлення огорож, так як воно не схильне до деформацій під дією тепла та вологи, обсіменіння грибком, іржею та іншим подібним ушкодженням. Крім того, огорожу зі скла можна вписати у будь-який інтер'єр. Якщо ви маєте намір поставити в душ кабіну або іншу огорожу, її можна придбати на замовлення через інтернет-магазин "СклоДизайн". Ми також можемо виконати вам операції з установки.

Широкий асортимент душових огорож зі скла

Будова у огорожі для душу може бути різною. Підбір здійснюють з урахуванням особливостей конфігурації ванної кімнати: наявності в ній ніш, розміщення меблів і сантехніки, матеріалів, що використовуються при ремонтних роботах. Для встановлення огорож, що передбачають, що одна або дві голі (не закриті склом) стіни приміщення контактуватимуть з водою, дуже важлива хороша якість гідроізоляції підлоги та самих стін. Підлога під такі огорожі (якщо вони не мають піддону) потрібно облицьовувати негладкою, шорсткою плиткою або керамогранітом.

Серед основних типів огорож у душ можна назвати:

  • Перегородки - простий та недорогий варіант, що складається з одного або двох скляних полотен. Є два види перегородок: одні монтуються прямо на підлогу (на кшталт кабіни), інші (шторки) призначені для розміщення на борт ванни. Для монтажу останнього типу огорож використовуються петлі «скло-стіна». Шторка підійде тим, хто хоче облаштувати душовий простір, вже маючи ванну та лійку.

  • Душові кабіни огороджують простір із чотирьох сторін. При цьому одна або дві з них можуть бути стінами кімнати. Але є й кабіни, що оточують людину склом з усіх чотирьох сторін. Форма у них може бути різною - прямокутною, трапецієподібною і навіть частково округлою (останній варіант передбачає розсувні радіусні двері). Деякі моделі кабін дуже прості, інші мають додатковий функціонал – гідромасаж, парогенерацію тощо. Проста кабіна може бути цільноскляною або доповнюватись металевим профілем (його можна пофарбувати, наприклад, у чорний колір).

  • Двері в нішу, що роблять з неї імпровізовану кабіну. Двері можуть бути розсувними або розстібними. Конструкцію вибирають залежно від розмірів отвору та розміщення об'єктів у ванній.

Найкраща ціна на душові огорожі зі скла в Києві

Наш інтернет магазин пропонує виготовлення різних типів огорож зі скла на замовлення. У нашому асортименті ви зможете підібрати для себе огорожу, що сподобалася, і недорого купити її. Відправлення провадиться в різні міста України. Монтажні роботи можна довірити нашим майстрам або виконати своїми руками.

Створення огорож на замовлення дозволяє враховувати всі побажання клієнтів. Ви можете вибрати габарити моделі, її колір, оформлення фурнітури та інші деталі дизайну. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує огорожа в цікавому для вас виконанні, скористайтесь кнопкою «Замовити розрахунок» на сторінці з описом моделі. Вкажіть усі вибрані вами параметри та позначте, чи потребуєте ви послуги монтажників.