Душові огорожі зі скла у Дніпрі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові огорожі зі скла у Дніпрі

Огородження для душу не тільки виконують функцію зонування, але й оберігають зовнішній простір (підлогу, меблі тощо) від попадання води та миючих засобів, що допомагає підтримувати ванну в чистоті. До категорії огорож можна віднести широкий спектр конструкцій - від ґрунтовних кабін до шторок для ванної або невеликих перегородок. Серед різних матеріалів, що використовуються для таких цілей, відмінними експлуатаційними властивостями відрізняється скло. Якщо ви бажаєте придбати душ душ або іншу огорожу, це можна зробити через наш інтернет-магазин. Ми робимо на замовлення різні вироби зі скла, у тому числі і для душу.

Широкий асортимент душових огорож зі скла

У цю категорію потрапляє великий перелік виробів, які різняться між собою пристроєм, кількістю скляних панелей, габаритами, вимогами до навколишнього простору. Підбір огорожі для власної ванної кімнати слід проводити з урахуванням особливостей приміщення та обстановки в ньому. Наприклад, слід знати, що конструкції, що передбачають використання стін кімнати в ролі меж кабіни (наприклад, кутові кабіни та перегородки), особливо вимогливі до гідроізоляції підлоги та стін: адже на ці поверхні постійно потрапляє вода. Якщо кабіна обмежена склом з усіх боків, таких вимог до гідроізоляції немає. Також важливо знати, що для установки кабіни без піддону підлога повинна бути покрита керамікою, що не ковзає (глазкові варіанти не підходять - на них легко послизнутися).

Серед найбільш поширених видів огорож зі скла можна перерахувати такі:

  • Душові кабіни з дверима (орний або розсувний). Кабіна створює замкнутий простір, її межі не проникає вода, а після процедури її легко помити. Кабіни можуть бути простими та компактними або забезпечуватись додатковими функціями (аж до гідромасажу та блоку електроніки). Форма також може бути різною. Деякі кабінки призначені для розміщення в кутку, інші – для монтажу в нішу або вздовж ванної стіни.

  • Перегородка - бюджетний варіант облаштування душового простору. Для її фіксації використовуються нержавіючі металеві кріплення. Виріб не займає багато місця і може розміщуватися в кутку або просто паралельно стінці.

  • Шторка, що розміщується на ванну, у тому кутку, де встановлена лійка. До стінової поверхні фіксують її спеціальними петлями. Вона добре захищає простір спереду від бризок та бруду. За допомогою цього пристрою власники санвузлів, в яких є ванна, можуть облаштувати місце під душ з мінімальними витратами.

Найкраща ціна на душові огорожі зі скла у Дніпрі

Придбати огорожу в душ, що вам сподобалося, можна через СклоДизайн – інтернет магазин скляних конструкцій. Ми готові зробити на замовлення будь-яку огорожу, будь це скляні двері для ніші, кабіна або шторка. Ми можемо доставити товар в повній комплектації, а також виконати роботи з установки. Але якщо ви впевнені у своїх силах, ви можете провести монтаж і самі - в комплекті додаються всі необхідні деталі. Крім різної металевої фурнітури, ми додаємо також силіконові ущільнювачі для герметизації, а також спеціальний клей.

Виготовлення огорож на замовлення дає можливість узгодження із замовником різних параметрів. Ви можете вибирати габарити моделі, її дизайн, колір фурнітури та самих скляних панелей. Ці фактори впливають і на вартість, тому вам варто заздалегідь замовити розрахунок кошторису для кабіни з бажаними характеристиками.