Душові огорожі зі скла в Харкові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові огорожі зі скла в Харкові

Скло – дуже підходящий матеріал для конструювання огорож для душу. Воно не псується під дією води, гарячої пари, температурних перепадів при прийнятті контрастного душу. Зі скла можна робити огорожі незвичайної форми (наприклад, із закругленою частиною або великою кількістю кутів), а також тонувати його в різні кольори та наносити зображення. Все це дозволяє зробити скляну огорожу під будь-який дизайн інтер'єру. Огорожі ставляться в душ не тільки з декоративною метою, але й для захисту оточуючих об'єктів від забруднень, мильної піни та водяних бризок. Це допомагає підтримувати порядок у кімнаті та заощаджує час на прибирання. Якщо вам потрібна в душ кабіна або інша огорожа, її можна купити через наш інтернет магазин. Фірма СклоДизайн виготовляє огорожі на замовлення та відправляє їх у різні міста України.

Широкий асортимент душових огорож зі скла

За складністю та будовою огорожі в душі бувають дуже різними. Деякі складаються з невеликої одиничної скляної панелі, інші є ґрунтовними кабінами з чотирма стінками, піддоном і верхнім дахом. Серед основних типів огорож можна виділити:

  • Перегородки - простий і дешевий варіант організації огорожі. Стіни при цьому повинні бути добре гідроізольовані, адже на них рясно потраплятиме вода. Перегородка може встановлюватися на підлогу "на повний зріст" або монтуватися на бік ванни з боку лійки. Для останнього виду огорож використовують петлі «скло-стіна».

  • Класичні душові кабіни. Вони можуть бути розраховані на різні види монтажу – у нішу, вздовж стінки або у кутку ванної кімнати. Габарити, форма та дизайн у кабін також бувають дуже різними. Двері для них зазвичай роблять розсувними або орними. Перший варіант хороший тим, що економить місце у ванній (такі двері не забирає його ні всередині, ні зовні), але влаштовані такі конструкції складніше. У них є горизонтальні рейки, коліщатка та інші металеві деталі, тоді як розстібні двері фіксуються тільки петлями. Деякі кабінки мають тільки стінки (іноді лише дві або три), інші – також дах і піддон.

  • Двері призначені для установки в нішу. вони теж бувають розсувними та орними. Подібний спосіб дозволяє ефективніше розпорядитися простір приміщення, влаштувавши місце для миття тіла в ніші.

Огородження для душу відрізняються і за дизайнерським виконанням. Скло може тонуватися в цікавий відтінок, матуватись для зниження видимості сторонніми спостерігачами. Також на скляні поверхні можна наносити малюнки.

Найкраща ціна на душові огорожі зі скла у Харкові

Придбати огорожу, що вам сподобалося, ви зможете через інтернет-магазин нашої фірми. Ми робимо на замовлення конструкції зі скла різних типів як для зовнішнього монтажу, так і для використання в приміщеннях (в тому числі і для душу). Виготовлення на замовлення дозволяє врахувати всі ваші побажання.

У виробництві використовується загартоване скло високої якості. Завдяки цьому кабіни виходять міцними та надійними. Якщо вам сподобалася одна з моделей, ви можете попросити розрахунок її вартості в бажаному виконанні (розміри, відтінок, дизайн). У комплекті ви отримаєте всі необхідні кріплення та інші деталі, важливі для надійного монтажу. Процес установки ви можете виконати самі чи замовити монтаж нашими співробітниками.