Скляна шторка для ванни у Дніпрі

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

   Скляна шторка для ванни у Дніпрі

Ті, хто не може встановити в душ кабіну, можуть організувати простір для миття тіла та іншими способами. Якщо у вас є встановлена ​​ванна, ви можете придбати шторку, що відгороджує зону для душу. Скло перегороджує шлях бризкам і мильній воді: вони не забруднюватимуть підлогу, предмети меблів та техніки, що знаходяться по сусідству. Скло – дуже підходящий матеріал для таких конструкцій: воно не гниє і не покривається пліснявою, добре переносить постійний контакт з вологою та водяною парою, не змінює форму під їх дією, легко чиститься. Недорого придбати шторку для душу на замовлення можна, оформивши його через інтернет магазин конструкцій зі скла.

Широкий асортимент шторок для ванної скло

Шторки можуть складатися з однієї, двох чи більшої кількості скляних панелей. У нашому магазині представлені такі варіанти:

  • Шторка з одинарного склополотна, що розміщується на бічній поверхні ванни (з того боку, де знаходиться лійка душа) і прикріплюваного до стіни парою петель виду «скло-стіна». Вони дають надійну фіксацію, і таку шторку можна відчиняти, як звичне дверне полотно. Для забезпечення герметичності використовуються силіконові ущільнення, що надягаються на нижню торцеву частину шторки.

  • Модель з двох полотен, що також монтується на край вашої ванни. Для її встановлення потрібна більша кількість петельок та інших кріплень (всі вони постачаються в комплекті). При цьому ви можете купити варіант із двома однаковими панелями або із сегментами різної ширини.

Фурнітурні деталі виготовляються із нержавіючої сталі. Вони випускаються в різних виконаннях, серед яких ви можете вибрати відповідний дизайн інтер'єру. Металеві кріплення можуть бути блискучими, матовими або чорними (для фарбування використовують порошкову фарбу для металу). Самі скляні панельки також можуть мати різний дизайн: наприклад, їх можна тонувати в колір графіту або бронзи або зробити матовими.

Розміри шторок можуть бути різними. Ми випускаємо моделі завширшки від 30 до 90 см. Замовляючи шторку, вкажіть, які габарити конструкції вам потрібні. Орієнтиром при цьому має бути найбільший член сім'ї, щоб забезпечувався надійний захист навколишнього простору від бруду та бризок.

Найкраща ціна на душову шторку скляну у Дніпрі.

Фірма СклоДизайн займається виробництвом та реалізацією виробів зі скла на замовлення. Серед них є і різні конструкції в душ, що виконують функцію, що захищає, не даючи воді виходити за межі. Якщо вам потрібно купити шторку, кабіну або перегородку, ви можете замовити її через наш інтернет-магазин.

Мінімальні ціни, позначені на сайті, діють для шторок найменшого розміру, виготовлених із звичайного безбарвного скла. Якщо ви визначилися з дизайном шторки (модель, колір, розміри) і хочете дізнатися скільки вона буде коштувати, ви можете замовити розрахунок (через кнопку на сторінці моделі або зв'язавшись з нашим оператором).

Виробництво конструкцій на замовлення дозволяє вибрати лінійні параметри (довжину, ширину), дизайн і колір шторки. Ми використовуємо загартоване скло високої якості. Якщо воно розбивається, уламки мають заокруглені краї, що робить їх набагато менш травмонебезпечними (але потрібно уникати їхнього потрапляння в очі). Матеріал добре переносить високі температури, так що ви можете використовувати воду відповідного для вас рівня нагріву (і навіть приймати контрастний душ), не побоюючись, що скло покоробиться або деформується.