Скляна шторка для ванни в Одесі

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

     Скляна шторка для ванни в Одесі

Шторка для ванни – економний спосіб облаштувати зону для душу. Вона підійде тим, у кого вже встановлено ванну: шторка монтується на її бічну сторону, захищаючи підлогу та об'єкти, що знаходяться спереду, від мильної води та забруднень. Конструкція обійдеться недорого, адже площа скляних полотен у неї невелика. Фірма СклоДизайн виготовляє шторки для душу на замовлення. Якщо ви хочете купити такий пристрій в Україні, його можна замовити через наш сайт.

Широкий асортимент шторок для ванної скло

Шторка допомагає позначити простір прийняття душу тим, хто не може поставити в душ кабіну, але має у своєму розпорядженні ванну. Вона виконує і декоративну функцію: вироби зі скла можуть оброблятися різними методами для надання їм декоративних якостей. Найпростіший спосіб тонування панелей в інший колір: темний, теплий, яскравий. Різноманітність відтінків дозволяє зробити скляну шторку під будь-який інтер'єр.

Є й інші варіанти обробки, складні за технологією та потребують філігранної якості роботи. Сюди відносяться фотодрук із застосуванням водостійких барвників, імітація вітража, гравіювання лазером. Цікаві зображення виходять з триплексу (матеріалу, що включає кілька шарів скла, що піддаються спільному прожарювання), якщо між шарами прокласти полімерну плівку з малюнком або фото.

Також скляна поверхня може матуватися: це знижує її світлопроникні якості та збільшує комфорт при прийнятті душу. Існують різні способи створення матової поверхні (наприклад, піскоструми). Обробка може бути суцільною, охоплювати лише певну зону або формувати візерунок будь-якої складності.

Будова у шторок також буває різною. Наш інтернет-магазин пропонує такі варіанти:

  • Модель із одиночної панелі, що розміщується вертикально (з боку, де розташовується лійка) на краєчку ванни та закріплюваної до стіни приміщення петлями типу «скло-стіна». З торцевої частини знизу надівається силіконова прокладка, що запобігає просоченню води за межі душової зони. Тип петель ріднить конструкцію зі звичайними дверцятами, тому полотно можна переміщати аналогічним чином.

  • Шторка із двох полотнищ. Вони можуть мати однакову чи різну ширину. Число кріплень та деталей для подвійної моделі збільшується. У комплекті ми постачаємо всі необхідні кріплення та інші деталі.

Процес монтажу можна зробити самостійно або скористатися послугами наших фахівців. Для виробництва фурнітури використовуємо нержавіючу сталь (маркування 304). Деталі можуть бути матовими, полірованими або забарвленими у чорний колір.

Найкраща ціна на душову шторку скляну в Одесі.

Наша компанія виробляє різні види конструкцій зі скла на замовлення. Серед них є шторки для душу різних типів. Ціни, позначені в інтернет магазині на сторінках моделей, актуальні для простих варіантів виконання – мінімальні габарити та стандартне безбарвне скло. Якщо ви визначилися з дизайном шторки і бажаєте, щоб ми зробили її на замовлення, ви можете оформити розрахунок ціни через веб-сайт або телефон. Вкажіть бажані характеристики виробу – довжину, ширину, модель, оформлення скляних панелей (колір, наявність матування) та фурнітури.

Ми робимо конструкції різних розмірів. Ширина шторки може змінюватись від 0,3 до 0,9 метра. Вибирайте таку ширину, щоб члени сім'ї з різною комплекцією почувалися комфортно.