Скляна шторка для ванни у Львові

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

Скляна шторка для ванни у Львові

Шторка для ванної кімнати – гарний спосіб облаштувати зону для душу тим, у кого в санвузлі встановлена ванна. Оскільки конструкція має невеликі габарити, вона коштуватиме досить недорого. При цьому шторка не тільки добре доповнює дизайн приміщення, але й оберігає навколишній простір від води та забруднень. Вона також виконує функцію зонування, чітко позначаючи область, де потрібно приймати душ. Встановлюють шторку по верхньому краю ванної (на стороні, далекої від стіни), з того краю, де знаходиться лійка. Ті, хто живе в Україні та бажає придбати шторку, можуть звернутися до нашого інтернет-магазину для створення конструкції на замовлення.

Широкий асортимент шторок для ванної скло

Шторки зі скла привабливі не лише декоративними, а й експлуатаційними властивостями. Скло добре підходить будь-якому із сучасних стилів інтер'єру. Це відноситься як до прозорих виробів з нього, так і тонованих або мають візерунок. Можливості декоративної обробки дозволяють пристосовувати скляну конструкцію до колірної гами інтер'єру. Також матеріал невибагливий і простий у користуванні: він не боїться водяної пари, регулярного впливу води як такої, високих температур. Скляні поверхні не псуються від часу, не покриваються грибком або пліснявою у сирому середовищі.

Шторка може складатися з різної кількості панелек. В інтернет магазині СклоДизайн представлені такі типи конструкцій:

  • Модель із одного скляного полотна, що встановлюється на край ванни та закріплюється петлями виду «скло-стіна». Таку шторку можна відчиняти за принципом звичайних дверей.

  • Варіант із двох полотнищ. По ширині можуть бути як однаковими, і різними, тоді як висота вони ідентична. Кріплення такій «складній» шторці потрібно більше.

Також в комплект входять засоби забезпечення герметизації: спеціальний клей та силіконові накладки. Останні встановлюються знизу на торцеві частини шибок.

Для виготовлення захисних шторок використовують і кольорове скло. Також можна зустріти панелі, що імітують вітражі. Є й інші способи декоративної обробки скляних поверхонь, наприклад, матування або лазерне гравіювання. Матова огорожа приховує людське тіло від чужих поглядів, що сприяє комфорту при прийнятті душу.

Складного догляду шторка не вимагає: простота пристрою та відсутність стиків сприяють тому, що чистити її буде просто. Якщо на скельцях з'явилися забруднення, їх видаляють м'якою вологою ганчіркою.

Найкраща ціна на душову шторку скляну у Львові

Якщо ви бажаєте придбати собі шторку для душу, зверніться до нашої компанії. Ми виготовляємо на замовлення огорожі зі скла різного призначення. Ви можете замовити собі душ кабіну, перегородку або іншу конструкцію.

Шторки – бюджетний варіант огорож завдяки їх невеликому розміру. На вартість впливають габарити та особливості дизайну (тип скла, наявність матування). Для розрахунку вартості скористайтеся спеціальною кнопкою на веб-сторінці моделі.

Для виробництва ми використовуємо загартоване скло високої якості. У порівнянні з необробленим воно відрізняється значно меншою травмонебезпечністю. Розбити такий матеріал важко, а уламки виходять округлими, тому ними складно завдати серйозної шкоди тілу (крім випадків, коли уламок потрапляє в очі).

Ми можемо не тільки зробити для вас шторку на замовлення, але й надати послуги з монтажу. Але за бажання ви можете виконати його самостійно. У комплекті ми постачаємо всі необхідні деталі (петлі, герметик, ущільнювачі тощо), необхідні для надійного та якісного монтажу.