Скляна шторка для ванни у Харкові

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Скляна шторка для ванни у Харкові

Шторка добре підійде для організації душового куточка людям, які не можуть встановити душ кабіну, але мають ванну, підключену до водопроводу і каналізації. Вона встановлюється по краю ванної на верхню поверхню спереду і не дає мильній піні та воді потрапляти на предмети та поверхні, що знаходяться спереду. Використання шторки для душу допомагає підтримувати чистоту приміщення. Оскільки конструкція має невелику площу поверхні, вона коштуватиме недорого. Якщо ви проживаєте в Україні та хочете придбати шторку, ви зможете купити її через наш інтернет-магазин. Ми виготовляємо вироби зі скла на замовлення.

Широкий асортимент шторок для ванної скло

Шторка одночасно виконує зонуючу та декоративну функції. Скло добре поєднується зі всіма сучасними стилями інтер'єру; при цьому, залежно від конкретного дизайну, поверхня може бути тонована, оздоблена малюнком або вітражем. Також вона добре виділяє простір для прийняття душу у приміщенні з ванною. Скло добре своєю практичністю: воно легко миється, без проблем переносить вологе середовище із підвищеною температурою. Воно не покривається грибками, іржею, не змінює форму від дії вологи або гарячої пари. Плюсом є і проста конструкція шторки, що не схиляє до скупчень бруду.

Будова шторок для душу може бути різною, залежно від моделі. Наш інтернет магазин пропонує два види моделей:

  • Одностулкові, що складаються з одиничної панельки, що розміщується на ванну торцем донизу. Для герметизації на нижній торець надягають силіконовий ущільнювач. Шторку фіксують до стіни за допомогою петель "скло-стіна".

  • Двостулкові, що включають пару скляних панелей. Довжина у них однакова, а ось ширина може бути ідентичною або різною. Фурнітурних елементів для її монтажу потрібно більше.

У будь-якому випадку, кріплення здійснюється з того боку, де розташована лійка душа. Нержавіючі деталі фурнітури добре переносять вологе середовище ванної. За бажанням ви можете купити шторку з фурнітурою, пофарбованої в чорний колір водостійкою фарбою для металевих поверхонь.

Декоративне оформлення шторок також відрізняється. Вони можуть тонуватися в бажаний колір для кращої гармонії з інтер'єром. Широко поширена також матировка (наприклад, піскоструминним методом), що знижує видимість людини, що миється в душі, для зовнішніх осіб. Існують і складніші методи декорування скла, що вимагають спеціальних навичок і тонкої якості роботи, наприклад, гравіювання лазером. Зі шторки можна зробити і подібність вітража.

Найкраща ціна на душову шторку скляну у Харкові

Фірма СклоДизайн виготовляє всілякі конструкції зі скла на замовлення. Серед них є й огорожі в душі – від простих шторок до великогабаритних кабін. Серед усього асортименту продукції шторки відрізняються низькою ціною через невеликі габарити. Позначені нами ціни є дійсними для виконання мінімального розміру без додаткового декору типу тонування або матування. Якщо ви хочете шторку великих габаритів (або з декоративною обробкою скла), запропонуйте розрахунок через кнопку поруч із назвою моделі, що зацікавила. Виготовлення на замовлення дозволяє врахувати всі ваші побажання щодо габаритів та дизайну.