Скляна шторка для ванни у Києві

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

  Скляна шторка для ванни у Києві

Шторка зі скла – зручний та бюджетний спосіб організувати простір для душу, який підходить тим, у кого вже встановлена та підключена ванна. Скляна огорожа не дає брудній мильній воді потрапляти на підлогу та предмети, що знаходяться попереду ванни. Недорого придбати шторку на замовлення можна, оформивши заявку на виготовлення через наш сайт.

Широкий асортимент шторок для ванної скло

Шторка підійде для організації місця для миття тіла людям, які не мають можливості поставити в душ кабіну, але мають ванну. Монтується шторка на край ванни у тій стороні, де розміщена душова лійка. Висоту підбирають залежно від зростання людини, а ширину - відповідно до статури. Вона повинна бути такою, щоб оберігати простір за межами ванної від попадання бризок. Ми виготовляємо варіанти із шириною від 0,3 до 0,9 м.

Число скляних полотен також може бути різним. У нас в інтернет магазині представлені варіації з одного та двох полотнищ. Одинарна шторка розташовується на борту ванни вертикально. Кріплення до стіни реалізується через 2 петлі «скло-стіна». Завдяки такій фіксації модель чимось нагадує звичні двері, і її також можна «розорювати». Внизу монтується силіконова герметизуюча прокладка, що не дає воді проникати зовні. Подвійна шторка для душу складається з кількох скляних панелей. Вони можуть бути однаковими або відрізнятися шириною.

Дизайн у шторок зі скла також може бути різним. Найпростіший спосіб - тонування скляних панелей в колір, що сподобався. Це дозволяє створювати шторки під різні типи обстановки. Також конструкцію можна зробити матовою (наприклад, шляхом піскоструминної обробки). При цьому тіло людини, що пішла в душу, виявляється невидимим для сторонніх поглядів. Матувати можна як безбарвну, і тоновану шторку. Є й інші способи обробки, наприклад, фотодрук або використання полімерних плівок із зображеннями. Вони використовуються, у тому числі, для оформлення виробів із триплексу. Між шарами скла, яке зазнає загартовування, прокладають плівку з фотографією або малюнком. Також шторку можна оформити на кшталт вітража.

Гартоване скло - довговічний матеріал, що добре переносить середовище, характерне для ванної, і не деформується від вологості або високої температури. Шторка не потребує специфічного догляду. Після душу (якщо використовувалося мило чи гель) її потрібно споліскувати простою водою, щоб видалити брудну мильну рідину. Забруднення, що накопичуються, видаляються м'якою ганчіркою (при необхідності використовується засіб для скла). Також корисно обробляти скло водовідштовхувальної рідини раз на місяць. Це запобігає утворенню розлучень від водяних крапель.

Найкраща ціна на душову шторку скляну в Києві

Придбати на замовлення шторку дизайну, що вам сподобався, можна через компанію СклоДизайн. Ми виготовляємо та реалізуємо різні вироби зі скла на замовлення. Відправлення провадиться по всій Україні. Для виготовлення виробів використовується загартоване скло високої якості. У комплекті ми поставляємо всі компоненти, необхідні для самостійного монтажу (петлі, прокладки, що герметизують і т.д.).

В інтернет-магазині є ціни для мініатюрних моделей, виконаних з безбарвних скляних полотен. Якщо вас цікавить, скільки коштуватиме шторка з певними параметрами (розмір, тонування та інше), ви можете замовити розрахунок за допомогою відповідної кнопки на сторінці товару. Незабаром з вами зв'яжуться представники нашої компанії для уточнення деталей та надання розрахунків.