Скляні козирки у Дніпрі

Від 6230 грн.

Від 5325 грн.

Від 7357 грн.

 Скляні козирки у Дніпрі

Щоб захистити вхідні двері та фасадну зону, що примикає до неї, від дощу та бруду, використовуються навіси та козирки. Виготовлятися вони можуть із різних матеріалів. Широко поширені прозорі конструкції – наприклад, зі скла та полікарбонату. Вони добре пропускають світло і не загороджують огляд зверху і забезпечують захист фасадної частини. Якщо раптово пішов дощ, людина може перечекати, сховавшись під таким навісом. Якщо ви хочете купити такий козирок, ви можете оформити його виготовлення під замовлення в інтернет-магазині СклоДизайн.

Широкий асортимент навісів зі скла

Скляні панелі – практичний матеріал для виготовлення навісів. Вони легко миються, добре переносять постійний контакт із водою і не псуються від різних впливів зовнішнього середовища. Скло не пліснявіє, не деформується і не змінює структуру, на відміну багатьох інших матеріалів. Зовнішній вигляд скляних виробів добре поєднується як з міськими багатоповерховими будівлями, так і з іншими видами будівель.

Найпоширеніша форма козирка – проста прямокутна. Це одиночне полотно, яке фіксується до фасаду будівлі металевими деталями. Закруглені козирки зазвичай роблять з інших матеріалів, наприклад, полікарбонату (зі скла теж можна зробити заокруглену конструкцію за типом радіусних дверей, але подібний формат козирка вимагає великих витрат – таке полотно має велику вагу, і щоб його надійно зафіксувати в таких умовах, необхідний металевий каркас). Виготовлятися козирки можуть не тільки зі звичного безбарвного скла, але і з тонованого (наприклад, темний відтінок). Фіксуватися можуть різними способами – на вантах, кронштейнах або з використанням каркасу з металопрофілю.

Найкраща ціна на козирки зі скла у Дніпрі

Наш інтернет магазин пропонує виготовлення різних конструкцій зі скла на замовлення, у тому числі козирків. Ми розташовуємось у Дніпрі та відправляємо конструкції в інші міста України. У комплекті поставки є скляні полотнища та повний набір фурнітури та кріплень, необхідних для успішної самостійної установки навісу. За бажанням можна замовити встановлення конструкції фахівцями нашої фірми.

Ми виготовляємо традиційні прямокутні козирки, що фіксуються вантовим методом. Для установки використовуються 2 види металевих деталей - одні з'єднують ближній кінець склопанелі зі стіною, інші мають вигляд металевих трубок з кріпленнями, фіксованими до далекого кінця навісу і до фасадної стіни. Подібна конструкція надає навісу враження легкості та легкості.

Ми можемо виготовити навіс із звичайного або тонованого скла. Також можливе створення конструкції з діаманту, що відрізняється дуже високою прозорістю та відсутністю зеленого підтону. Такий матеріал добре пропускає світло. Його властивості обумовлені малим відсотком сполук заліза.

У виробництві ми використовуємо матеріали високої якості – загартоване скло та триплекс. Останній відрізняється особливою міцністю: для споруд у багатоповерхових будинках потрібно використовувати саме його, тому що його дуже важко розбити, а якщо це все ж таки сталося, уламки не падають вниз (вони утримуються на плівці, що з'єднує кілька шарів скла). Фурнітурні деталі виготовляються з нержавіючої сталі, що добре переносить регулярне попадання опадів.

Якщо ви вирішили купити козирок і бажаєте дізнатися про його ціну, залиште заявку через наш сайт, використовуючи кнопку запиту розрахунку на сторінці потрібної моделі. Вкажіть лінійні габарити бажаного виробу і колір склопанелі, що сподобався.

Більше моделей у нашій группі скляні козирки