Скляні козирки у Одесі

Від 6230 грн.

Від 5325 грн.

Від 7357 грн.

 Скляні козирки у Одесі

Навіси та козирки не тільки роблять зовнішній вигляд будівлі закінченим, а й захищають фасад від попадання бруду та опадів. Якщо на вулиці пішов сильний дощ, то навіс допоможе перечекати непогоду та не промокнути. Для виготовлення козирків використовуються різні матеріали. Скло привабливе не лише своєю прозрачністю, а й стійкістю до погодних факторів: воно не покривається пліснявою, без проблем витримує температурні колівання та регулярний контакт із вологою. До того ж, за козирками зі скла легко доглядати. Якщо ви хочете купити козирок в Україні, це можна зробити на замовлення через наш інтернет магазин. Ми займаємося виготовленням різних виробів зі скла на замовлення, а також реалізуємо послуги з їхнього монтажу.

Широкий асортимент навісів зі скла

Кріплення козирка до фасадної поверхні може бути різним. Ось найпоширеніші варіанти:

  • Кріплення на вантах із використанням нержавіючих фурнітурних деталей. Такий спосіб використовують для монтажу невеликих полотен прямокутної прямої форми. Оскільки метал займає невеликий відсоток обсягу конструкції, такий козирок виглядає повітряно та пропускає багато світла. Чим більшу частину довжини фасаду треба закрити, тим більше кріплень треба взяти для встановлення.

  • Фіксація знизу із застосуванням кронштейнів. Це надійні металеві деталі, що забезпечують якісне з'єднання.

  • Монтаж на металевому каркасі. Він може бути прямокутним або мати незвичайну форму (у тому числі із закругленими, дугоподібними частинами). Для виготовлення каркасу використовується металевий профіль із різною формою перерізу. Цей метод дозволяє робити навіть навіси зі складною або незвичайною конструкцією. Металопрофілі можуть бути пофарбовані в бажаний колір спеціальною порошковою фарбою, стійкою до дії опадів та погодних факторів.

Можливе поєднання кількох способів кріплення. Для фасадних козирків часто застосовують комбінацію кронштейнів та вантового методу.

Форма та колір козирків також можуть бути різними. Найбільш поширене виконання – прямокутне, але навіси з металопрофілем можуть мати й іншу форму (наприклад, арочну), прикрашатися хитромудрими кованими деталями. Можливе також виконання козирка із тонованого скла. Полотнища можуть мати різний колір (наприклад, темний або бронзовий), що дає змогу підібрати варіант під будь-який дизайн будинку.

Склопанелі не вимагають складного догляду, їх необхідно лише періодично очищати від бруду вологою ганчіркою. Стійкі загрязнення можна усунути спеціальним миючим засобом для скляних виробів. Не слід без необхідності застосовувати абразивні мочалки або рідини (особливо при чищенні металевих деталей), якщо загрязнення вдається видалити м'якою ганчіркою.

Найкраща ціна на козирки зі скла в Одесі.

Фірма СклоДизайн виготовляє різні скляні конструкції як для монтажу всередині житла, так і для зовнішньої експлуатації. Ми доставляємо вироби до різних міст України. У комплект поставки входять скляні полотна та всі необхідні для монтажу деталі (кріплення, ущільнювачі тощо). Для виробництва козирків ми використовуємо загартоване скло та триплекс, а також нержавіючу сталь гарної якості.

Ціни, що позначені в інтернет-магазині, дійсні для 1 погонного метра виробу. Чим довша конструкція, тим більшою буде її ціна. При оформленні замовлення вкажіть бажані розміри козирка, а також відзначте, чи потрібна його установка нашими фахівцями. Оскільки всі потрібні деталі поставляються разом із полотнами, при наявності потрібних умінь ви можете виконати встановлення та самостійно.

Більше моделей у нашій группі виготовлення скляних козирків.