Скляні козирки у Львові

Від 6230 грн.

Від 5325 грн.

Від 7357 грн.

 Скляні козирки у Львові
\

Козирки та навіси використовують для захисту дверей, ганку або ділянки фасадної частини будівлі від бруду та опадів. Вони не тільки допомагають зберегти привабливий вигляд будівлі, але і можуть бути укриттям. Під козирком можна сховатись під час дощу, укрити там інструментарій, техніку чи інший предмет. Виконуються козирки із різних типів матеріалів. Якщо ви бажаєте придбати козирок зі скла в Україні недорого, це можна зробити через наш інтернет-магазин. Ми виготовляємо скляні конструкції на замовлення, а також виконуємо роботи з їх монтажу.

Широкий асортимент навісів зі скла

Скло добре підходить для виготовлення таких конструкцій. Це пов'язано з його експлуатаційними властивостями:

  • Матеріал добре переносить погодні та інші фактори зовнішнього середовища. Він не покривається пліснявими чи грибковими колоніями, не змінює форму чи габарити через дощ, холод чи спеку, не іржавіє, не втрачає своїх якостей під дією середовищних факторів.

  • Гладкі скляні поверхні легко чистяться та миються.

  • Скло можна тонувати в бажаний колір і, таким чином, краще вписати конструкцію у вигляд тієї чи іншої будівлі. При цьому тоновану поверхню не потрібно підфарбовувати або додатково обробляти якимось чином у процесі експлуатації.

  • У матеріалу відмінна світлопропускна здатність.

За формою та влаштуванням козирки бувають різними. Найзвичніша форма – прямокутна: такі вироби легко виготовляються та монтуються та можуть бути закріплені на фасаді будь-яким із популярних способів. Пропоновані нами козирки мають таку форму.

Існує кілька методів фіксації козирка зі скла. Ось найпоширеніші:

  • Вантовий метод, при якому кріплення проводиться зверху та збоку. Для робіт використовуються фурнітурні елементи із металу. Вони не настільки масивні, як ті, що застосовуються за інших способів, і в результаті конструкція виглядає «повітряно». Чим довше козирок, тим більше кріпильних елементів вам знадобиться.

  • Фіксація з використанням кронштейнів. Це більші кріпильні деталі.

  • Комбінація вант та кронштейнів. Таке поєднання часто зустрічається у козирків, що монтуються над вхідними дверима, і дає високу якість кріплення.

  • Монтаж на каркасі з металевих профілів (зазвичай нержавіючих або алюмінієвих) дозволяє виготовляти навіси різних форм. Серед них – дугові та інші вигнуті варіанти, а також двосхилі моделі. Фіксація виходить жорсткою і може бути реалізована на фасадах різних типів, у тому числі з повним примиканням. Профілі можуть бути пофарбовані спеціальною фарбою для металу (частіший колір – чорний).

Найкраща ціна на козирки зі скла у Львові

Компанія СклоДизайн займається виготовленням на замовлення різноманітних скляних пристроїв – як для установки в будинку (наприклад, душових кабін), так і для вуличного монтажу. Якщо ви бажаєте придбати козирок, ви можете оформити його виготовлення через інтернет магазин компанії. Наші козирки призначені для монтажу вантовим способом. При замовленні розрахунку вкажіть потрібні розміри козирка, а також відзначте, якого кольору ви хочете. В наявності доступні стандартне прозоре виконання, тонування в колір діаманту або бронзи, а також варіант із діамантового скла, який виглядає особливо легко та повітряно.

Ми пересилаємо комплекти скляних полотнищ і деталей, що додаються, по всій країні. Ви можете зробити роботи з кріплення самостійно або скористатися нашими послугами.

Більше моделей у нашій группі козирки зі скла.