Скляні козирки у Харкові

Від 6230 грн.

Від 5325 грн.

Від 7357 грн.

 Скляні козирки у Харкові

Навіси та козирки широко використовуються для захисту дверей та інших частин фасаду будівлі (житлової, комерційної чи іншої) від бризок води, бруду, дощу. Під навісом можна перечекати негоду або, якщо вона має достатні габарити, вкрити будь-який об'єкт. Для виготовлення навісів використовують різні матеріали. Навіси зі скла хороші своєю практичністю: вони пристосовані для експлуатації за різних погодних умов. Матеріал не тріскається від холоду, не обсіюється грибком, не корозію, не змінює розмір або форму під дією погодних факторів. Найчастіше козирки монтують над входом до будинку чи над ганком. Якщо вам потрібно купити козирок зі скла, ви можете оформити його виготовлення під замовлення фахівцями фірми СклоДизайн. Ми виготовляємо на замовлення різні вироби зі скла, а також виконуємо монтажні роботи. У нашому інтернет-магазині ви зможете ознайомитися з типами конструкцій, що виготовляються.

Широкий асортимент навісів зі скла

Колір та форма навісів такого виду можуть бути дуже різними. Класична форма прямокутна: вона проста в установці, може монтуватися з невеликою кількістю кріплень. Таке полотно легко мити, коли воно покривається брудом чи пилом. Але можна зустріти і козирки інших форм, у тому числі складних, об'ємних чи заокруглених. Для виготовлення таких навісів необхідні металеві профілі: вони забезпечують жорсткість конструкції.

Відтінки біля скла також бувають різними. Ви можете купити прозору модель, що дає враження невагомості, або віддати перевагу тонованому полотнищу. Скло може тонуватися в будь-який бажаний колір, що дозволяє пристосовувати дизайн до зовнішніх особливостей будівництва. У нашому магазині можна замовити козирок, тонований у відтінок графіту чи бронзи.

Способи кріплення козирка до фасадної частини будівлі також бувають різними. Найбільш поширені такі варіанти:

  • Установка за допомогою вант зверху та збоку. Кріплення розміщуються вздовж довгих сторін козирка - як з боку, близького до фасаду, так і з дальньої (в останньому випадку використовуються подовжені металеві деталі).

  • Монтаж за допомогою кронштейнів. Він дає хорошу якість з'єднання, але ефекту «ширяння в повітрі», як у попередньому випадку, не буде. Також можлива комбінація цих деталей із вантами.

  • Залучення металевого каркаса. Цей метод дозволяє робити козирки складної форми.

Краща ціна на козирки зі скла у Харкові

Оформити виготовлення козирка, що сподобався, можна через наш інтернет магазин. При заявці вкажіть потрібні габарити, відтінок скла, а також відзначте, чи потрібен вам монтаж. У комплекті постачання йдуть всі деталі, необхідні для успішної установки козирка самотужки, і за наявності потрібних умінь ви зможете виконати ці операції самостійно. Але за невпевненості у своїх силах краще довірити ці роботи нашим фахівцям. Відправлення товарів ми робимо по всій Україні.

У виробництві козирків ми використовуємо загартоване скло та триплекс. Це міцні матеріали: розбити їх набагато важче, ніж необроблене скло, а триплекс відрізняється тим, що його уламки не падають на землю і не розлітаються в сторони, а утримуються на плівці, що з'єднує шари скла. Тому саме триплекс необхідно використовувати при встановленні скляних конструкцій на багатоповерхових будинках (і на великій висоті загалом).

Наші козирки призначені для монтажу вантовим способом. Цей спосіб створює ілюзію «легкості», ніби козирок ширяє в повітрі (оскільки металеві деталі не настільки масивні, як в інших видах конструкцій). Якщо у вас є питання щодо купівлі та виготовлення продукції, ви можете поставити їх, зв'язавшись з нами по телефону.

Більше моделей у нашій группі скляні козирки та навіси.