Скляні козирки у Києві

Від 6230 грн.

Від 5325 грн.

Від 7357 грн.

 Скляні козирки у Києві

Козирки та навіси допомагають захистити фасад будівлі від дощу, снігу, різного роду забруднень. Під навісом можна розмістити якийсь об'єкт на час дощу. Виготовлятись ці конструкції можуть з різних матеріалів. Для цього добре підходить скло: воно не псується від дії зовнішнього середовища і не втрачає експлуатаційних якостей на морозі або в сиру погоду. Недорого придбати козирок зі скла можна через наш інтернет магазин. Ми виготовляємо скляні вироби для різних цілей та реалізуємо роботи з їх монтажу. Компанія знаходиться в м. Дніпро, при цьому товари відправляються і в інші міста України.

Широкий асортимент навісів зі скла

Козирки зі скла розрізняються по ряду параметрів - способу кріплення, складності конструкції, формі, кольору. Ось найпоширеніші методи кріплення:

  • Вантовий спосіб, при якому кріплення розміщуються вздовж довгих сторін козирка (і спереду, і ззаду). Зовні конструкція, зафіксована таким способом, виглядає повітряною та «парячою». Якщо у козирка велика довжина, то і кріплень і отворів під них також знадобиться більше.

  • Метод на кронштейнах. Це більш потужні кріплення.

  • Поєднання двох перерахованих вище способів. Його часто використовують для закріплення навісу над входом до будівлі. Це дає чудову якість фіксації.

  • Методика із металевим каркасом. В цьому випадку навіс вийде важче, зате він може мати будь-яку форму, у тому числі заокруглену або арочну. За бажання цим методом можна створити навіс складної форми з кованими прикрасами.

Форма у козирка також може бути різною. Традиційний і простий варіант – прямокутник: такий виріб нескладний в установці, його також легко чистити від бруду. Але навіс може мати і більш «наворочений» вигляд.

При бажанні скло можна тонувати в будь-який відтінок, що сподобався. Тоновані полотна дозволяють виготовляти конструкції під будь-які особливості дизайну будинку чи іншої будівлі. Скло, забарвлене у темний колір, захищає від яскравого сонця. Є й інший варіант – акцентувати увагу на прозорості матеріалу та його відмінної світлопропускної здатності. Для цього підходить діамант – скло з низьким вмістом сполук заліза. Воно дуже прозоре, позбавлене зеленого відтінку та відмінно підходить сучасним лаконічним дизайнам.

Найкраща ціна на козирки зі скла у Києві

Придбати козирок на замовлення можна через фірму "СклоДизайн". Ми виготовляємо різні типи конструкцій, як для зовнішнього монтажу (козирки, огорожі, перила), так і для установки в приміщеннях, зокрема, кабіни та перегородки для душу. Вивчіть моделі, представлені у нас в інтернет-магазині, та виберіть для себе підходящий варіант. При замовленні вам потрібно вказати бажаний відтінок скла та габарити виробу. Зверніть увагу, що ціна на різні моделі козирків на сайті вказана за один погонний метр довжини. У цю ціну входять як самі скляні полотна, так і металеві деталі та інші пристрої, необхідні для самостійного проведення робіт з встановлення. Компанія також надає послуги з монтажу: якщо ви не хочете встановлювати козирок своїми руками, ви можете вдатися до послуг наших майстрів.

Більше моделей у нашій группі навіси зі скла.